Vracení a výměna zboží

Chcete produkt vrátit? Není to problém!

Snažíme se zajistit, aby naši zákazníci byli spokojeni se službou MakeUp, proto nabízíme pohodlný systém vrácení zboží. K tomu je třeba provést několik jednoduchých kroků. 

 

1. Vyplňte příslušnou žádost o vrácení.

a) V případě, že nebude porušena celistvost balíku a zboží není otevřené a použité a pokud to nejsou parfémy můžete do 14 dnů od data nákupu vyřídit odmítnutí kupovaného zboží vyplněním žádosti.

Upozorňujeme, že vrácení peněz je možné pouze pro celý balíček a náklady spojené s vrácením zboží hradí zákazník samostatně.

 

b) Zboží s nedostatečnou kvalitou můžete vrátit pokud  zboží není otevřené a použité, a pokud to nejsou parfémy. Bohužel ani nejznámější značky nejsou pojištěny proti selhání výroby. Pokud jste obdrželi vadné zboží, vyplňte, prosím, příslušný formulář.

Upozorňujeme, že případ alergické reakce nebo zvýšenou citlivost  na dodané zboží nelze samu o sobě považovat za vadu zboží. Stejně tak za vadu zboží nelze považovat nedostatky v dárcích a jiném bezúplatném plnění. Obrázky zboží na webové stránce mají ilustrativní charakter a nepředstavují závazné zobrazení vlastností zboží (obal zboží se může například lišit z důvodu změny obalu výrobcem).

Zboží, které bylo vyňato z uzavřeného obalu není možné vrátit z hygienických důvodů (např. při otevření kosmetických přípravků a jiného zboží, které přichází do přímého styku s pokožkou).

 

2. Vytvořte naskenovanou kopii aplikace, fotografii produktu a odešlete soubory našim manažerům e-mailem. Fotografie produktů nám pomohou pochopit problém, urychlit čas vrácení zboží a vrácení peněz. Po sjednání všech podrobností o návratu s manažerem a vyplnění nezbytných dokladů zabalte zboží do obalu nebo krabice. Prosím, v balíčku/krabici nezapomeňte přiložit žádost a kopii dokladu o zaplacení, bez nich nebudeme schopni akceptovat návrat.

 

3. Kurýr Intime vyzvedne balíček a zajistí zpáteční dopravu.

 

4. Do 14 dnů po obdržení zásilky studujeme vrácené zboží a rozhodneme o vrácení peněžních prostředků na uvedený účet. Navíc vám bude zasláno upozornění e-mailem o stavu vrácení peněz.

Každý den od 6:55 do 19:05
Zpětné volání
Košík(0)

přihlášení do osobního profilu

obnovení hesla

zavoláme Vám zpět!