Vrácení a výměna zboží

Chcete vrátit produkt? Není to problém! Snažíme se zajistit, aby naši zákazníci byli spokojeni se službou MakeUp, proto nabízíme pohodlný systém vrácení zboží. K tomu je třeba provést několik jednoduchých kroků. 

 

1. Vyplňte příslušný formulář pro vrácení nebo výměnu zboží. V případě, že nebude porušena celistvost balíku, zboží není otevřené, použité,

nošené a poškozené, a pokud to nejsou parfémy můžete do 14 kalendářních dnů od data doručení zboží odstoupit od zmlouvy. Potřebujete vyplnit příslušný formulář pro vrácení nebo výměnu zboží. Upozorňujeme, že pokud chcete vrátit celý balíček, vrátíme celou čásktu, včetně nákladů na dopravu. V přípradě, že jste si objednáli více zboží a chcete vrátit jen část z nich, vrátíme vám částku pouze za vracené produkty.

 

2. Vytvořte naskenovanou kopii formuláře, fotografii produktů a odešlete soubory našim manažerům e-mailem. Fotografie produktů nám pomohou pochopit problém, urychlit čas vrácení zboží a vrácení peněz. Po sjednání všech podrobností o návratu s manažerem a vyplnění nezbytných dokladů zabalte zboží do původního obalu nebo krabice. Prosím, nezapomeňte vložit do balíčku/krabici formulář pro vrácení nebo výměnu a kopii dokladu o zaplacení. Bez nich nebudeme schopni akceptovat odstopupení od zmlouvy.

 

3. Kurýr společnosti WeDo vyzvedne balíček a zajistí zpáteční dopravu.
 
Zboží můžet vrátit i osobně. V tomto přípradě společnost La MakeUp Sp. z o.o. nenese odpovědnost za případné poškození či ztrátu tohoto balíčku.
Zboží společně s vyplněným formulářem zašlete na adresu:

La MakeUp Sp. z o.o.
Raszyn Business Park
Sokołowska 10
05-090 Puchały
 
Kurýr Vás bude kontaktovat předtím, než si vyzvedne zásilku.

 

4. Do 14 dnů po obdržení zásilky studujeme vrácené zboží a rozhodneme o vrácení peněžních prostředků na uvedený účet. O podrobnostech vrácení Vás budeme informovat e-mailem.

 

Kupující nemůže vrátit:

- otevřené a použité kosmetické a jiné produkty, které přicházejí do přímého styku s pokožkou (například použitý zubní kartáček, deodorant, sexuální pomůcky atd.);

- doplňky stravy, pokud jste je otevřeli a/nebo začali užívat.

Každý den od 6:55 do 19:05
Zpětné volání
Košík(0)

přihlášení do osobního profilu

obnovení hesla

zavoláme Vám zpět!