Krása bez hranic

 

Vítáme vás v majestátním světě MAKEUP! Navštěvuje naší stránku více než 340 milionů zákazníků z různých zemí a ročně nakupuje přes 50 milionů produktů. Umožňujeme našim klientům být náročnými, ale nikdy nevyvoláváme pochybnosti.

MAKEUP si již získal srdce zákazníků ve 22 evropských zemích včetně Francie, Německa, Itálie, Španělska, Švýcarska a Velké Británie. Každá z nich přijala náš kosmetický maloobchod, což evropským občanům umožnilo se potěšit individuálním přístupem, vysoce kvalitní kosmetikou a rychlým doručením. Neměly by existovat žádné hranice a překážky pro krásu, proto každý den pokračujeme v aktivním rozvoji a rozšiřování obzorů MAKEUP a vytváříme jedinečný beauty-vesmír.

  

Unikátní kolekce

Více než 2 000 značek a 126 000 produktů - náš tým ví, co je dnes aktuální a jaké značky jsou důležité pro fanoušky kosmetiky a parfumerie. Světové bestsellery, novinky a exkluzivní premiéry, vzácné vůně a značky z různých částí planety, nové příležitosti pro umělce v oblasti krásy - sortiment MAKEUP se neustále aktualizuje a pomáhá naším zákazníkům realizovat ty nejodvážnější nápady.

 

Originální produkty

MAKEUP je autorizovaný prodejce a spolupracuje na základě smlouvy s největšími luxusními značkami. YSL, Lancome, Biotherm, Armani, Prada, Valentino, Estee Lauder, Clinique … Hrdě prohlašujeme, že spolupracujeme přímo s oficiálními dodavateli a nabízíme vám výhradně originální produkty.

 

Nakupování budoucnosti

Všimli jste si, že potřebné beauty výrobky jsou často umístěny na nákupní mapě nejnepohodlněji? Oblíbený šampon - u mistra v salonu krásy; řasenka a oční linka - ve stejné obchodní síti, kosmetické přípravky - výhradně v lékárnách. A toužebný parfém nebo senzační paletka je zcela v jiném koutu planety! Domníváme se, že je čas zastavit vyčerpávající maraton doplnění zásoby a hledání skvělých nabídek! Jsme proti tomu, abychom museli nakupovat v určité síti kamenných prodejen a lékáren, které vytvářejí umělý humbuk kolem výrobků a tvrdí, že pouze oni prodávají „exkluzivní nabídky“. MAKEUP nabízí v sortimentu všechny kategorie, všechny varianty kosmetických produktů - z nejvzdálenějších koutů planety, od módního masového trhu až po rozkošný luxus. Moderní systém kontroly cen, sledování aktuálních novinek a neuvěřitelně pohodlné doručení vám umožní užít si nakupování a získat více času pro nejdůležitější věci. Během mnoha let své existence se MAKEUP stal synonymem pro pohodlné nakupování a každý den zlepšujeme naše služby!

 

Krása s pohodlím

Minimalizujeme potřebu trávit čas, energii a emoce našich úspěšných klientů na offline nakupování pravidelným zlepšováním webu. Pomoci kameře mobilního telefonu a našeho skeneru krásy najdete produkt, který vás zajímá, na stránce MAKEUP během několika sekund. Nemusíte hledat recenze produktů online - naše globální komunita krásy sdílí své zkušenosti, aby pomohla ostatním při výběru. Uspořádali jsme také rozsáhlou zákaznickou podporu od předních odborníků populárních značek - k tomu stačí položit otázku na stránce produktu, který vás zajímá. Efektivní systém účtování, zpracování a přípravy objednávek ve skladech a partnerství s předními kurýrními službami umožňují zákazníkům rychle a pohodlně přijímat všechny objednávky. Ušetříme vám čas na opravdu důležité věci!

 

V trendu beauty-světa

MAKEUP ví o vašich přáních a myšlenkách. Naši klienti dostávají ročně více než 1 milion dárků. Testery, miniatury, slevy, questy s cennými dárky a speciálními nabídkami - vždy se pro vás snažíme objevit nové značky a pomáháme vám najít favority!

 

MAKEUP Beauty Club

MAKEUP je media impérium krásy. Přehledy, swatche, test, tajemství a rady odborníků - to vše najdete v MAKEUP Beauty Club! Více než 2 mil. sledovatelů na Facebooku, více než 700 tisíc sledovatelů na Instagramu, Youtube kanál, blog krásy a více než 2 miliony recenzí produktů. Jsme vybudovali jedinečný informační portál a získali obrovskou armádu fanoušků ... Připojte se k MAKEUP a vytvořte spolu s nami beauty-historii!

 

Kontakty

JSME VŽDY K DISPOZICI!

Můžete nám napsat  nebo zavolat

Každý den od 6:55 do 19:05
Zpětné volání
Košík(0)

přihlášení do osobního profilu

obnovení hesla

zavoláme Vám zpět!