Krása bez hranic

 

Vítáme vás v majestátním světě MAKEUP! Navštěvuje naší stránku více než 280 milionů zákazníků z různých zemí a ročně nakupuje přes 45 milionů produktů. Umožňujeme našim klientům být náročnými, ale nikdy nevyvoláváme pochybnosti. MAKEUP již působí ve 14 evropských zemích, včetně Itálie, Německa, Rakouska, Maďarska ... Každá z nich přijala náš kosmetický maloobchod, což evropským občanům umožnilo se potěšit individuálním přístupem, vysoce kvalitní kosmetikou a rychlým doručením. Neměly by existovat žádné hranice a překážky pro krásu, proto každý den pokračujeme v aktivním rozvoji a rozšiřování obzorů MAKEUP a vytváříme jedinečný beauty-vesmír.

  

Unikátní kolekce

Více než 4 500 značek a 200 000 produktů - náš tým ví, co je dnes aktuální a jaké značky jsou důležité pro fanoušky kosmetiky a parfumerie. Světové bestsellery, novinky a exkluzivní premiéry, vzácné vůně a značky z různých částí planety, nové příležitosti pro umělce v oblasti krásy - sortiment MAKEUP se neustále aktualizuje a pomáhá naším zákazníkům realizovat ty nejodvážnější nápady.

 

Krása s pohodlím

Minimalizujeme potřebu trávit čas, energii a emoce našich úspěšných klientů na offline nakupování pravidelným zlepšováním webu. Pomoci kameře mobilního telefonu a našeho skeneru krásy najdete produkt, který vás zajímá, na stránce MAKEUP během několika sekund. Nemusíte hledat recenze produktů online - naše globální komunita krásy sdílí své zkušenosti, aby pomohla ostatním při výběru. Uspořádali jsme také rozsáhlou zákaznickou podporu od předních odborníků populárních značek - k tomu stačí položit otázku na stránce produktu, který vás zajímá. Efektivní systém účtování, zpracování a přípravy objednávek ve skladech a partnerství s předními kurýrními službami umožňují zákazníkům rychle a pohodlně přijímat všechny objednávky. Ušetříme vám čas na opravdu důležité věci!

 

V trendu beauty-světa

MAKEUP ví o vašich přáních a myšlenkách. Naši klienti dostávají ročně více než 1 milion dárků. Testery, miniatury, slevy, questy s cennými dárkami a speciálními nabídkami - vždy se pro vás snažíme objevit nové značky a pomaháme vám najít favority!

 

MAKEUP Beauty Club

MAKEUP je media impérium krásy. Přehledy, swatche, test, tajemství a rady odborníků - to vše najdete v MAKEUP Beauty Club! Více než 1,5 mil. sledovatelů na Facebooku, více než 500 tisíc sledovatelů na Instagramu, Youtube kanál, blog krásy a více než 2 miliony recenzí produktů. Jsme vybudovali jedinečný informační portál a získali obrovskou armádu fanoušků ... Připojte se k MAKEUP a vytvořte spolu s nami beauty-historii!

 

Kontakty

JSME VŽDY K DISPOZICI!

Můžete nám napsat  nebo zavolat

Každý den od 6:55 do 19:05
Zpětné volání
Košík(0)

přihlášení do osobního profilu

obnovení hesla

zavoláme Vám zpět!