O obchodě

 

MAKEUP je mezinárodní společnost, která získala úspěch na trhu krásy v Polsku, Itálii, Bulharsku, Rumunsku, na Ukrajině, v Rusku a seznam těchto zemí stále roste. Pokud žijete ve stylu Be brendy.Be trendy, ceníte každou minutu svého času a dáváte přednost profesionálním službám - budeme vaším věrným asistentem a přítelem!

  

Zajištění kvality

Důvěra zákazníků je hlavním kritériem pro MAKEUP. Proto jsou naši dodavatelé pouze oficiálními zástupci obchodních značek, které zásobují největší obchodní řetězce EU, potvrzují kvalitu výrobků nezbytnými dokumenty a certifikáty. Ujišťujeme vás, že každou objednávku kontrolujeme, než ji dostanete do svých rukou!

 

Pohodlné doručení

Vytváříme nejpohodlnější dodací podmínky a pečujeme o tom, aby vám nakupování přineslo radost. Jakmile si uděláte objednávku, náš manažer Vás bude neprodleně kontaktovat a dohodne se na vhodném místě pro doručení zásilky a vhodném pro Vás čase doručení. Baliček bude Vám odeslán přímo z EU! Využit můžete urýrní služby, poštu nebo poštovní terminál.

 

Vrácení zboží

Chcete vrátit produkt, který Vám nevyhovuje? Vycházíme vstříc našim zákazníkům a nabízíme pohodlný návratový systém. Do 14 dnů po obdržení zásilky, musíte vyplnit příslušný formulář. Naši manažeři žádost zpracují okamžitě a finanční prostředky budou odeslané na Váš osobní účet.

 

Kontakty

JSME VŽDY K DISPOZICI!

Můžete nám napsat  nebo zavolat

Každý den od 6:55 do 19:05
Zpětné volání
Košík(0)

přihlášení do osobního profilu

obnovení hesla

zavoláme Vám zpět!