Krása bez hranic

 

Vítejte ve fascinujícím světě MAKEUP! Ve světě s více než 340 miliony návštěvníků, kteří si ročně koupí více než 50 milionů položek z našich webových stránek v různých zemích.

Jsme si jisti, že pro krásu by neměly existovat žádné hranice a bariéry, proto poskytujeme přístup k nekonečnému množství kosmetických produktů a služeb pro všechny adepty krásy.

Naším cílem je dát Vám možnost nalézt ve světě krásy vše, co chcete, a ještě více.

Jeden z předních online prodejců krásy v Evropě, MAKEUP působí ve 31 zemích včetně Francie, Itálie, Německa, Švýcarska, USA a Velké Británie. Každý den pro vás pracujeme, rozšiřujeme obzory MAKEUP a vytváříme úžasný svět krásy.

  

Nejširší nabídka kosmetických produktů

S více než 3 000 značkami a 148 000 produkty náš tým ví, co je dnes aktuální a které značky způsobí rozruch mezi skutečnými znalci kosmetiky a parfémů. Světové bestsellery a novinky, exkluzivní premiéry, vzácné vůně, značky z různých koutů světa – sortiment Makeup se neustále rozšiřuje, dává možnost experimentovat a realizovat ty nejodvážnější nápady.

 

Přímý partner pro přední značky

MAKEUP je autorizovaný jako oficiální partner špičkových luxusních značek: YSL, Lancome, Biotherm, Armani, Prada, Valentino, Estee Lauder, Clinique, … Jsme hrdí na to, že spolupracujeme s oficiálními dodavateli a nabízíme Vám jen originální produkty, jedinečné kolekce a další výhody od značek.

 

Pohodlné nakupování

Všimli jste si někdy, jak často jsou základní kosmetické produkty nevhodně umístěny? Váš oblíbený šampon může být k dispozici pouze v salonu, zatímco řasenku a oční linku naleznete výlučně v konkrétních obchodech a kosmeceutika jen v lékárnách. Věříme, že vyčerpávající maraton doplňování zásob a hledání výhodných nabídek by vám neměl brát energii!

MAKEUP shromáždil ve svém sortimentu všechny kategorie, kosmetické produkty z nejodlehlejších koutů planety a v různých variacích – od mass-marketu až po luxus. Moderní systém cenové kontroly, sledování aktuálních novinek a neskutečně pohodlné doručování vám umožní užít si nakupování a šetřit čas na to nejdůležitější. Během let se MAKEUP stal synonymem pohodlného nakupování a naše služby zlepšujeme každým dnem!

 

Showroomy pro nejlepší beauty zážitek

V MAKEUP showroomech se předvádějí špičkové luxusní značky, jedinečné niche parfémy, organická kosmetika a produkty pro profesionály. Můžete si zde nechat poradit od odborníků, provést hi-tech diagnostikou vlastností vaší pleti, vybrat si produkty individuální péče a otestovat, co vás zajímá.

Dva rozsáhlé showroomy fungují v Kyjevě (nákupní centrum Atmosfera) a Varšavě (Wola-Park). Pro stálé zákazníky MAKEUP platí online ceny stránky.

 

MAKEUP Beauty Atelier

Dlouhá léta se specializujeme na kosmetický průmysl, spolupracujeme s předními značkami a odborníky, což nám umožnilo spojit špičkové profesionály, efektivní kosmetické produkty, talent a technologie v jediném prostoru – MAKEUP Beauty Atelier. Objevte širokou škálu služeb v MAKEUP Beauty Atelier ve Varšavě, včetně stylingu, péče o vlasy, lékařské kosmetologie a hi-tech procedur.

Po-So, od 10:00 do 21:00.

Tel: +48 602 661 809

Emailová adresa: [email protected]

 

S ohledem na budoucnost

Naším cílem je vidět krásu ve všech jejích jedinečných projevech, zdůrazňovat a vytvářet ji ve světě kolem nás.

Záleží nám na budoucnosti planety a neustále pracujeme na projektech recyklace a uvědomělé spotřeby. Přestali jsme používat polyethylen k balení balíků a nahradili jsme jej papírem, který je stejně jako naše značkové krabice recyklovatelný. V roce 2022 jsme zavedli speciální vybavení, které nám umožnilo používat v procesu balení ekologickou pásku.

Podporujeme značky, kterým záleží na životním prostředí, a zákazníkům poskytujeme také informace o aktuálních udržitelných inovacích v obalech a ingrediencích. Vegan, Bio, PETA – pomocí speciálního filtru naši zákazníci snadno najdou produkty s příslušnými certifikáty.

 

Prostor inspirace

Recenze, vzorníky, testy, tajemství a rady odborníků... Vytvořili jsme prostor, který inspiruje.

Více než 2 miliony followerů na Facebooku, více než 700 tisíc sledovatelů na Instagramu, kanál na Youtube, online digest, blog krásy, více než 3 miliony recenzí produktů, speciální komunita Makeup club ke sdílení beauty tipů a zkušeností - vybudovali jsme unikátní informační portál a získali obrovské množství příznivců.

Přidejte se k MAKEUP a vytvořte s námi beauty historii!

 

Kontakty

JSME VŽDY K DISPOZICI!

Můžete nám napsat  nebo zavolat

Přihlášení do osobního profilu

Obnovení hesla

zavoláme Vám zpět!