O Estée Lauder
Legenda a nejzářivější hvězda v kosmetickém průmyslu, revolucionářka, jejíž objevy zcela změnily pojetí krásy v lidských životech, Estée Lauder vytvořila impérium. Vše začalo její vlastním nápadem, její vášní přinášet krásu lidem, talentem podnikatelky a prodavačky a její nejvyššími nároky na vše, co bylo podle ní pojmenováno.

Revoluční objevy a vynálezy.
Všechny značkové produkty jsou vždy založeny na nejnovějších vědeckých výzkumech a vysoce kvalitních složkách, které dokážou proměnit pleť každé ženy.
Dnes se zákaznice obrací na Estée Lauder při hledání jednoduchého řešení její problémů s pletí. Od hydratace a regenerace až po boj proti vráskám a lifting – každá žena může najít účinné přípravky pro péči o pleť.

Dynamika barev.
Estée Lauder vždy věřila v magickou sílu proměny: líčení nejen změní ženu, ale také jí umožní být různorodá, milovaná a inspirativní. Každý vzhled Estée Lauder je založen na dokonale rovnoměrném bezchybném odstínu pleti, lákavém a svůdném vzhledu luxusních řas a smyslných rtech zahalených do čisté a syté barvy.

Svět luxusu Re-Nutriv.
Estée Lauder předběhla dobu a intuitivně věděla o touze každé ženy dotknout se luxusu. V roce 1956 vytvořila první na světě luxusní kolekci pro péči o pleť Re-Nutriv. Ve své neustálé snaze o dokonalost Estée cestovala po světě a hledala ty nejvzácnější a nejúčinnější ingredience. Každý produkt nové kolekce je založen na třech principech Estée Lauder: nejvzácnější ingredience, nejnovější inovativní vymoženosti vědy a bezkonkurenční smyslový zážitek. V současnosti se odborníci značky Estée Lauder nadále řídí předpisy Estée Lauder a neúnavně hledají ty nejúčinnější přísady pro udržení a obnovení krásy. Nejvzácnější poklady přírody se promění v patentované vzácné extrakty v samotném srdci receptur Re-Nutriv.

Kouzlo vůní.
Svou první vůní Youth-Dew, která byla uvedena na trh v roce 1953, Estée Lauder inspirovala ženy k tomu, aby vnímaly vůni zcela novým způsobem. Přesvědčovala je kupovat parfém pro sebe, používat ho velkoryse a nenechávat ho pro nějakou zvláštní příležitosti. S každou další vůní se zlepšovala. Estée Lauder riskovala tím, že zbourala stereotypy vývoje světa vůní. Parfémová mistrovská díla Estée Lauder doplňují vzhledy zcela odlišných žen po celém světě, zůstávají v paměti delší dobu a probouzejí vzpomínky.

Každý den od 6:55 do 19:05
Zpětné volání
Košík(0)

přihlášení do osobního profilu

obnovení hesla

zavoláme Vám zpět!