Něco o značce Clinique
Dokážete docílit dokonalého vzhledu pleti? Ano!
Díky Clinique lze snadno dosáhnout dokonalé pleti již čtyři desetiletí. Clinique je první značka, která nabízí světu řadu kosmetických produktů navržených dermatology, přizpůsobených individuálním potřebám každé ženy, dermatologicky testovaných, bez parfémových přísad, dostupných širokému spektru spotřebitelů v obchodech s parfémy a kosmetikou. Značka Clinique, která byla uvedena na trh v roce 1968 jako první řada dermatologicky testovaných, antialergických a neparfemovaných kosmetických přípravků na světě se okamžitě stala klasikou. Téměř o čtyři desetiletí později se základní koncept značky, jejíž produkty se dnes prodávají ve více než 130 zemích, nezměnil. Co dělá z Clinique tak jedinečnщu značku?

Dermatologicky testováno.
Zavedení každého nového produktu Clinique je doprovázeno přísnými testy, aby se potvrdilo, že produkt nezpůsobuje alergie. Produkt je testován skupinou nezávislých odborníků. Dodržování tohoto standardu umožňuje společnosti Clinique vytvářet účinné a bezpečné produkty, kterým mohou zákazníci důvěřovat. Každý přípravek Clinique je pod lékařským dohledem aplikován 12krát za sebou na pokožku 600 dobrovolníků. Kdyby aspoň JEDNA z těchto 7200 aplikací způsobila alergickou reakci, produkt bude vrácen zpět na výrobní podnik pro dopracování a nebude uvolněn do prodeje. A po dopracování prochází znovu celou řadou testů, dokud si specialisté Clinique nejsou jisti maximální bezpečností a účinností produktu.

Dermatologické dědictví.
Clinique se stala první prestižní značkou, která při vývoji kosmetiky využila zkušeností praktických dermatologů. V době, kdy se většina odborníků v kosmetickém průmyslu domnívala, že je nemožné vytvořit účinné produkty pro ženy se specifickými potřebami, začala Clinique osudovou spolupráci s dermatologem Normanem Orentrekem. V souladu s tradicí značky udržuje výzkumný a vývojový tým Clinique krok s nejnovějším výzkumem a vývojem díky spolupráci s předními univerzitami, vědci a dermatology. Kromě toho pokračují ve zkoumání fyziologie kůže, aby vytvořili produkty, které ovlivňují fungování její mechanismů.

Každý den od 6:55 do 19:05
Zpětné volání
Košík(0)

přihlášení do osobního profilu

obnovení hesla

zavoláme Vám zpět!